Pozvánka

AKTUÁLNE INFORMÁCIE K PRIPRAVOVANEJ VZDELÁVACEJ AKCII - SPOJENEJ S PLÉNOM ADPSR

Vážený členovia ADPSR a aj kolegovia nečlenovia!

Pozývame Vás na vzdelávaciu akciu dopravných psychológov spojenú s plénom ADPSR, ktoré sa uskutoční 19.-20. septembra 2024 v hoteli Elizabeth a priestoroch Volt racing center v Trenčíne.

Termín konania: 19.- 20.09.2024
Miesto konania: hotel Elizabeth a Volt racing center Trenčín

Pre členov SKP možnosť pridelenia 8 kreditov

Súčasťou podujatia:
Odborný program sme doplnili v prvom dni o prednášky spojené s aktívnymi inštruktážami a aj s možnosťou aktívnej účasti z oblasti pasívnej bezpečnosti, defenzívnej jazdy… za účasti inštruktorov v spolupráci so SuperDrive - školou šmyku.
Na záver to okoreníme jazdou na motokárach ako súčať programu. Po chutnej večeri nasleduje neformálny voľný program s možnosťou spoločného posedenia, alebo príležitosťou vychutnať si wellness.

Súčasťou ubytovania v hoteli Elizabeth je 2 hod. vstup do wellness, fitness a raňajky. Chceme poprosiť, aby sa účastníci akcie, ubytovávali priamo cez recepciu recepcia@hotelelizabeth.sk a uviedli do textu ako predmet správy promo kód: ADPSR2024 aby mohli mať zvýhodnenú cenu! (Zmena ceny v online systéme hotela nie je možná.)

Check-in: 15:00, Check-out: 10:00; možnosť odložiť batožiny.
Prihlásenie a registračný poplatok:
Pre záväzné prihlásenie je potrebné vyplniť a odoslať REGISTRAČNÝ FORMULÁR a uhradiť REGISTRAČNÝ POPLATOK na bankový účet ADPSR: IBAN: SK55 1100 0000 0029 2987 1904 (TATRABANKA) Registračný poplatok uhradený do termínu 12.08.2024 je vo zvýhodnenej sume, pre členov ADP SR 180€, pre nečlenov 190€.

Registračný poplatok uhradený po termíne 12.08.2024 do termínu 9.9.2024 (vrátane) je pre členov ADP SR 200€, pre nečlenov 210€. Zároveň by sme Vás radi poprosili, aby ste do správy pre prijímateľa uviedli: Meno a priezvisko, registračné číslo SKP, fakturačnú adresu.

Tešíme sa na Vás!

>>> POZVÁNKA A PROGRAM V PDF <<<


Uverejnené v ADPSR správy, Akcie a udalosti

Pridaj komentár

Prihláste sa
Ak chcete prezerať všetok obsah bez obmedzenia, prípadne pridávať nový,prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

Zabudli ste heslo?
Akcie a podujatia
EFPA EFPA EFPA EFPA EFPA            CONFERENCE INDEX            EFPA