Vitajte na novej stránke ADPSR!

Vážené kolegyne, kolegovia, navštevníci stránky ADPSR.SK,

s radosťou oznamujeme, sme spustili novú, rýchlejšiu a prepracovanejšiu verziu stránky adpsr.sk. Poučili sme sa z úvodných chýb a veríme, že aj vďaka tejto stránke bude môcť asociácia efektívnejšie napĺňať ciele, ktoré si stanovila. Najväčšou zmenou prešli zoznamy členov, kde pribudli kategórie o používanej metodike a vlastníctva perimetra.

upraviť profil

Pridali sme aj jednotlivé profily užívateľov s kontaktnými údajmi a fotografiami. Všetky údaje uverejnené o užívateľovi si každý bude upravovať sám, čím sa predíde zdĺhavé čakanie kým administrátor vykoná zmenu. V prípade že zmeníte adresu prípadne telefónne číslo, jednoducho kliknete na "Upraviť svoj profil" a zmeníte čo potrebujete. Úplnou novinkou budú profily pracovísk umiestnených na virtuálnej mape, aj so všetkými zvolenými informáciami.

Dobrou správou je, že všetky údaje ktoré ste už raz zadali (vrátane Vašich prihlasovacích údajov) sa preklopia na novú stránku, takže sa nemusíte opäť registrovať, meniť heslá, adresy a pod. Očakávame, že prechod prebehne bez problémov, no ak by ste narazili na prekážku, prosím obráťte sa priamo na karol.kleinmann@gmail.com.

skúšobné pracoviskoNakoľko je stránka viac multimediálna, veríme že máte  elektronickú verziu loga a krátky popis a fotografie vašej osoby a vášho pracoviska. Odporúčame aspoň 5 fotografií ktoré by mali zachytávať: celkový pohlad na budovu, čakáreň, recepciu, vyšetrovňa psychológa, pracovňa psychológa, miestnosť na skupinové vyšetrenie. Samozrejme fotografie a logo môžte pridávať bez časového obmedzenia.

Spustením stránky sa práce na nej nekončia, do budúcnosti pridáme ďalšie funkcie ktoré ešte viac uľahčia, a zprehľadnia obsah stránky. Budeme radi každej spätnej väzby, buď e-mailom alebo priamo do komentáru pod tento článok.

S pozdravom Mgr. Karol Kleinmann (koordinátor)
як обіграти бук оф ра
cheap essay writing services
Uverejnené v ADPSR správy

Pridaj komentár

Prihláste sa
Ak chcete prezerať všetok obsah bez obmedzenia, prípadne pridávať nový,prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

Zabudli ste heslo?
Akcie a podujatia
EFPA EFPA EFPA EFPA EFPA            CONFERENCE INDEX            EFPA